dr.heart

Paralen 125 mg 20 tablet

Designový výrobek Paralen 125 mg 20 od dodavatele zboží Paralen snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 35 Kč.
EAN: 8595116523793
Paralen 125 mg 20 tablet

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 125 mg tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu u dětí od 3 let.