Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky

Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky
Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky
< 1 > | 2x
Ginkgo biloba Dr. Heart
Ginkgo biloba Dr. Heart
Obsah balení: 30 tablet
Výrobce: Dr. Heart - Celetná 554/4, 110 00 Praha 1-Staré město
Doplněk stravy

Pro správnou funkci krevního oběhu, prokrvení a paměti.

Přípravek obsahuje blahodárně působící výtažek z vějířovitých listů starobylého stromu jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Vitamin B1 (Thiamin) přispívá k normální činnosti srdce, kyselina listová (folát) přispívá k normální psychické činnosti.

Jinan dvoulaločný je starobylý strom pocházející už z doby před 200 milióny let. Jeho domovem je Čína, Japonsko a Korea. Listy tohoto stromu se používají po tisíciletí v tradiční čínské medicíně. Dnes se více a více uplatňuje i v medicíně západní a řadí se mezi nejžádanější rostlinné přípravky. Sbírá se list, který obsahuje jako účinné látky především flavonoidy, organické kyseliny, fenolické látky. Právě díky obsahu těchto látek má blahodárný účinek na krevní oběh a cévy, čímž přispívá ke zlepšení krevního průtoku, hlavně v mozku a dolních končetinách.

koupit Ginkgo biloba Dr. Heart

Lecitin Dr. Heart
Lecitin Dr. Heart
Obsah balení: 30 tablet
Výrobce: Dr. Heart - Celetná 554/4, 110 00 Praha 1-Staré město
Doplněk stravy

Optimální dávka lecitinu

Lecitin je nejvýznamnějším zástupcem fosfolipidů - tuků složených z mastných kyselin, glycerolu, kyseliny fosforečné a cholinu. Lecitin patří mezi základní stavební kameny buněčných membrán všech živých organismů. V lidském těle se nejvíce lecitinu nachází v játrech, nervové tkáni, plících, srdci a kosterní svalovině.

V případě nedostatku lecitinu v organismu dochází k poruchám paměti a nervového systému, snížení imunity, zvýšení hladiny cholesterolu, krevního tlaku, zpomalení regenerace a dokonce i ke zvýšení opotřebení kloubů.

koupit Lecitin Dr. Heart

< 1 > | 2x