Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky

Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky
Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky Dr. Heart s.r.o. - léky, doplňky stravy a kosmetické přípravky
< 1 > | 3x
Aktiv Dr. Heart
Aktiv Dr. Heart
Obsah balení: 30 tablet
Výrobce: Dr. Heart - Celetná 554/4, 110 00 Praha 1-Staré město
Doplněk stravy

√ENERGIE √VÝKON √KONCENTRACE

Aktiv Dr. Heart je vhodný v období s potřebou maximálního výkonu a soustředění, při stresu a zvýšené psychické zátěži (např. pro řidiče, manažery a studenty).

Kofein, obsažený také v guaraně a yerba maté, pokud se užívá v dávce v množství alespoň 75 mg, přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti kognitivních funkcí (paměť, koncentrace, pozornost), ke stimulaci tělesné a duševní činnosti, k metabolismu tuků.

koupit Aktiv Dr. Heart

Mach3 Dr. Heart
Mach3 Dr. Heart
Obsah balení: 10 x 25 ml
Výrobce: Dr. Heart - Celetná 554/4, 110 00 Praha 1-Staré město
Tekutý doplněk stravy

√ENERGIE √VÝKON √KONCENTRACE

Tekutý doplněk stravy v plastových lahvičkách

Vhodné v období s potřebou maximálního výkonu a soustředění, při stresu a zvýšené psychické zátěži (např. pro řidiče, manažery a studenty).

Kofein, obsažený také v guaraně a yerba maté, pokud se užívá v dávce v množství alespoň 75 mg, přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti kognitivních funkcí (paměť, koncentrace, pozornost), ke stimulaci tělesné a duševní činnosti k metabolismu tuků.

koupit Mach3 Dr. Heart

NightCare - tablety na uklidnění – Dr. Heart
NightCare - tablety na uklidnění – Dr. Heart
Obsah balení: 30 tablet
Výrobce: Dr. Heart - Celetná 554/4, 110 00 Praha 1-Staré město
Doplněk stravy

Přispívá k normální psychické činnosti a pohodě.
Při potížích s usínáním.

Obsahuje extrakty třezalky tečkované, kozlíku lékařského a meduňky lékařské. Přípravek se používá ve večerních hodinách nebo na noc. Tablety usnadňují usínání a zlepšují spánek.

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) obsahuje komplex účinných látek (zejména hypericin, hyperforin a flavonoidy), které příznivě ovlivňují přenos chemických signálů mezi nervovými buňkami v mozku. Tlumí tak strach a nervozitu, působí proti pocitům nadměrného emočního napětí a má zklidňující účinek. Neovlivňuje však bdělost a není návyková.

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) obsahuje složky, které zvyšují koncentraci tlumivé látky GABA na nervových spojeních v mozku. Díky tomu vykazuje zklidňující účinky, pomáhá při pocitu úzkosti.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje a zpříjemňuje spánek.

koupit NightCare - tablety na uklidnění – Dr. Heart

< 1 > | 3x